Özcan Deniz'in velayet savaşı sürüyor

Sabah Gazetesi'nden Deniz Yusufoğlu'nun haberine göre Özcan Deniz; Feyza Aktan'ın Kuzey ile gerekli şekilde ilgilenmediği iddiasında da bulunarak velayet savaşı başlattı. Oğlu Kuzey'in velayetini almak için dava açan Özcan Deniz, geçtiğimiz aylarda görünen duruşmanın ardından

Özcan Deniz'in velayet savaşı sürüyor

Sabah Gazetesi'nden Deniz Yusufoğlu'nun haberine göre Özcan Deniz; Feyza Aktan'ın Kuzey ile gerekli şekilde ilgilenmediği iddiasında da bulunarak velayet savaşı başlattı.

Oğlu Kuzey'in velayetini almak için dava açan Özcan Deniz, geçtiğimiz aylarda görünen duruşmanın ardından önceki gün öğle saatlerinde İstanbul Adalet Sarayı'na gelerek Pedagog ile 2,5 saat görüştü.

ŞİDDET GÖRDÜĞÜNÜ İDDİA ETTİ

Feyza Aktan, geçtiğimiz aylarda fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını iddia ederek 2 yıl önce anlaşmalı olarak boşandığı eski eşi oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz hakkında, "zincirleme şekilde kasten yaralama", "kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma", "hakaret" ve "tehdit" suçlarından, ağabeyi Ercan Deniz hakkında da, "konut dokunulmazlığının ihlali", "zincirleme şekilde yaralama", "tehdit", "hakaret" ve "devletin kurum ve organlarını aşağılama" suçlarından şikayetçi olmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER