Paris Hilton'dan bebeğine yapılan acımasız yorumlara isyan

Özel hayatı ile gündemden düşmeyen ve lüks hayatıyla dikkatleri üzerine çeken magazin dünyasının önemli isimlerinden olan Paris Hilton, aradığı aşkı Carter Reum'da buldu ve çift geçtiğimiz yıl bebek sahibi oldu. Akşam Gazetesi'nin haberine göre oğluna 'Phoenix' adını veren.

Paris Hilton'dan bebeğine yapılan acımasız yorumlara isyan

Özel hayatı ile gündemden düşmeyen ve lüks hayatıyla dikkatleri üzerine çeken magazin dünyasının önemli isimlerinden olan Paris Hilton, aradığı aşkı Carter Reum'da buldu ve çift geçtiğimiz yıl bebek sahibi oldu.Paris Hilton'dan bebeğine yapılan acımasız yorumlara isyanAkşam Gazetesi'nin haberine göre
oğluna 'Phoenix' adını veren Paris Hilton, bebeğiyle çekildiği kareyi sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Bazı sosyal medya kullanıcıları, "Benim sevgili meleğimin New York'a ilk gelişi" ifadelerini kullanan Hilton'un gönderisine acımasız yorumlarda bulundu. Takipçileri, Paris Hilton'ın oğlunun kafa yapısını eleştirdi ve Phoenix'in hastalığı olduğunu ima etti.

Hilton ise bebeğini neden doktora götürmediğini soran takipçilerine sert çıktı.


Paris Hilton'dan bebeğine yapılan acımasız yorumlara isyan - Resim : 2


Yorumlara cevap veren Hilton, "Bu dünyada bazı hasta insanlar var. Meleğimin sağlığı mükemmel. Evet, tabii ki doktora götürüyorum, onun sadece beyni büyük" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER