Yiğit Poyraz ve Yasmin Erbil herkesin ortasında birbirine girdi! Skandal kavga!

Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar'ın evliliğinden dünyaya gelen Yasmin Erbil, aradığı mutluluğu "Survivor" yarışmasıyla adını duyuran Yiğit Poyraz'da bulmuştu. Hem sosyal medya da hem de basına yansıyan görüntüleriyle mutluluklarını gözler önüne seren çifte nazar değd.

Yiğit Poyraz ve Yasmin Erbil herkesin ortasında birbirine girdi! Skandal kavga!

Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar'ın evliliğinden dünyaya gelen Yasmin Erbil, aradığı mutluluğu "Survivor" yarışmasıyla adını duyuran Yiğit Poyraz'da bulmuştu.

Hem sosyal medya da hem de basına yansıyan görüntüleriyle mutluluklarını gözler önüne seren çifte nazar değdi.


Yiğit Poyraz ve Yasmin Erbil herkesin ortasında birbirine girdi! Skandal kavga!


Takvim Gazetesi'nden Doğan Savaş'ın haberine göre
geçtiğimiz ay İtalya'da romantik bir tatil yapan ve deprem bölgesine yaptıkları yardımlarla adından söz ettiren çift, geçtiğimiz gün Bebek'te tartıştı.

SEVGİLİSİNİ MASADA BIRAKTI!

Erbil ve Poyraz önceki gün Bebek'te bir mekanda yemek yedi.

Her şey güzel giderken, çift bir anda masadan kalkmaya karar verdi. Poyraz masadan erken kalkınca, Erbil küplere bindi. Birlikte mekandan çıkan çift, tartışmayı sokakta da sürdürdü.


Yiğit Poyraz ve Yasmin Erbil herkesin ortasında birbirine girdi! Skandal kavga! - Resim : 2


Sevgilisi Poyraz'ı orada bırakan Erbil, tekrar mekana döndü. Erbil'in peşinden giden Poyraz, masada bir şeyler söyledikten sonra mekandan tek başına ayrıldı.Yiğit Poyraz ve Yasmin Erbil herkesin ortasında birbirine girdi! Skandal kavga! - Resim : 3

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER