Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri (Dizi stili)

Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri (Dizi stili)

Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri (Dizi stili)

Ufak Tefek Cinayetler dizisi ilk yayınlandığı günden bu yana büyük merak uyandırdı, kıyafetleriyle de modaseverlerin gönlünü çaldı.

 


Son zamanların belki de en şık kıyafetlerinin boy gösterdiği dizilerden biri olan Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri ve karakterleriyle başladığı günden beri konuşuluyor.

 


Taktıkları takılar da giydikleri kadar iddialı ve dikkat çekici. 4 güçlü kadın karakterin üzerinden ilerleyen dizideki bu güçlü kadınların stillerine gelin hep birlikte göz atalım!

 

 


UFAK TEFEK CİNAYETLER: PELİN (BADE İŞÇİL)

Bade İşçil’in başarıyla canlandırdığı Pelin karakteri de dizinin "fettan" karakteri Merve kadar iddialı. Onun kadar sinsi olmasa da ağzında bakla ıslanmayan Pelin’in attığı her adımda Merve’nin bir parmağı var diyebiliriz.Bu karakterin de giyimi kendisiyle fazlasıyla özdeşleşen türden. Bodycon kırmızı elbiseler, farklı ve dikkat çekici kesimlerde ceketler, patlayan renkler Pelin’in gardırobunun vazgeçilmezleri. 


Bade İşçil'in dizinin ilk bölümünde giydiği siyah güneş gözlüğü en çok merak edilen parçalardan biri. Gözlüğün markası ise Tom Ford. 


Salı akşamları yayınlanan, Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 3. bölümünde, Pelin karakterinin giydiği fileli yüksek topuklu ayakkabı gerek modeli gerekse şık duruşuyla çok beğenildi. 


Pelin'in bilekten file detaylı ayakkabısının markası Zara. 


Yine aynı karedeki yıldız desenli deri ceket ise Selma Çilek imzası taşıyor. 


Yanları siyah şeritli mavi elbise Cengiz Abazoğlu - Adl.


UFAK TEFEK CİNAYETLER: OYA (GÖKÇE BAHADIR)

Gökçe Bahadır’ın canlandırdığı Oya dizinin en ağır başlı karakterlerden desek yanlış olmaz. Eskiden aralarından su sızmayan lise arkadaşlarından bazı kötü olaylar sonucu kopmuş ve uzun yıllar hiç birini görmemiş.Fakat kader bu ağlarını örüyor ve 4 kafadar tekrar bir araya geliyor. Başarılı da bir doktor olan Oya karakterinin giyimi de kariyeri kadar başarılı! Genellikle ceket, pantolon takımlarla gördüğümüz oyanın renk seçimi hep pastel ve beyaz gibi sade renklerden yana.Abartıdan uzak aynı zamanda feminen ve şık bir stili olan Oya’nın önümüzdeki bölümlerde neler giyeceği konusunda heyecanımız sürüyor!Ufak Tefek Cinayetler dizisi Oya'nın büyük beğeni toplayan altın küpelerinin markası Bendis Takı.  Fiyatı ise 174 TL.


Dizide Oya karakterinin giyip de olay olan bir diğer kıyafeti ise sırt dekolteli bu takım. Gri, belden fiyonk detaylı takımın markası Doğay Can.


UFAK TEFEK CİNAYETLER: MERVE (ASLIHAN GÜRBÜZ)

İşte gerçek hayatta gördüğünüz yerde kaçmak isteyeceğiniz, bulaşırsanız bedelini ödeceğiniz kraliçe arı Merve! Kötülükten ve kaostan beslenen Merve karakterine dizide Aslıhan Gürbüz can veriyor.Merve karakterinin kıyafetleri de şanına yaraşır türden. Pullu payetli elbiseler, bordo, kırmızı, saks rengi tulumlar, dikkat çekici renklerdeki elbiseler Merve’nin stilinde vazgeçilmez parçalar. 


Merve'nin bu karede giydiği renkli elbise, Aslıhan Gürbüz'ün kıvrımlarını ortaya çıkarmıştı. 


Kendiliğinden renk bloklarına sahip bu elbisenin markası Beymen. 


Merve'nin bu karede giydiği siyah üzeri işlemeli elbise ona en çok yakışan elbiselerden oldu. 


Herkesin merak ettiği bu elbisenin markası Network fiyatı ise 847.50 TL.


Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 2. bölümünde, Merve karakterinin bordo elbisesinin altına giydiği, topuğu işlemeli ayakkabının markası Aldo. 


UFAK TEFEK CİNAYETLER: ARZU (TÜLİN ÖZEN)

Şimdiye kadar dizinin en naif karakterlerinden Arzu. Merve ve Pelin ikilisinin aksine Arzu daha kendi halinde, domestik bir karakter. “Çocuklarım olmadan asla!” mottosuyla yaşayan Arzu’nun stili de kendi gibi sade ve rafine. Günlük stilinde daha çok kot pantolon, gömlek kombinleriyle gördüğümüz Arzu’nun özel günler için yaptığı seçimler çok şık. 


Arzu'nun giydiği bu hardal renkli kadife elbisenin markası My Best Friends. 


Topuğu kendinden şekilli bu kedi topuk ayakkabıların markası ise İnci. Fiyatı, 199.99 TL.

 Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2017, 22:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER