Merve Akkanat Türkiye'nin Tecilli Top Modeli Oldu!

İstanbul'un Tarihi Mekanlar

Merve Akkanat Türkiye'nin Tecilli Top Modeli Oldu!

İstanbul'un Tarihi Mekanlarından Sultan Sarnıç'ta Top Model of Turkey ''Ulusal Mankenlik Yarışması'' Muhteşem Bir Organizasyonla Türkiye'nin Yeni Tescilli Top Modeli Belirledi.Yarışmaya Türkiye'nin gözde isimleri Metisha Schaeffer(Amerikalı Top Model),Olga Fabi (Rus Top Model),Uğur Arslan(Make Up Artist) Rossi Barbarossa (Modacı) Başar Akıncı (Koreograf) Funda Ulusu (Manken) Nil Çaçan (Sanatçı) ve Ersan Er (Sanatçı) jüri üyesi olarak, yarışma adaylarını değerlendirdiler.Top Model of Turkey 2018 yarışması'nın organizasyonun tamamı Tarkan Acar'a ait olan yarışmada, gecenin sunuculuğunu Türkiye'nin gözde sunucusu Esra Sönmezer üstlenirken,Türkiye'nin Başarılı Mankenleri Gözde Karahan,Ceylan Tutum,Özge Aran,Ebru Adıgüzel,Nihal Ergun,Emine Özen,Nergiz Jafarova,Muhallit Yalçın,Seher Yalçın,Zeynep Selen Ekici,Güliz Yakar ve Merve Akkanat Türkiye'nin Top Modeli olmak için,Recep Demiray,Petra Petrova ve Ebru Terim'in Tasarımlarını Sunarak Yarıştılar. 


 

Levent Çekiç'in Tüm Çekimleri Üstlendiği ve Basınında Yoğun ilgi gösterdiği Yarışmada,Merve Akkanat 1. Seçilerek Türkiye'nin Tescilli Top Modeli olmanın Sevincini yaşadı.


 

2.Nergiz Jafarova ve 3.Ceylan Tutum 4.Muhallit Yalçın ve 5.Zeynep Selen Ekici oldular. Jüri Oyları ile 1. seçilen Bursalı Merve Akkanat,Türkiye'yi Top Model of the World Yarışmasında temsil etmeye hak kazandı.Çok heyecanlı olan Merve Akkanat,Hayatımda hiç unutamayacağım bir onur ve gurur yaşadım bu yarışmada, bundan dolayı çok mutluyum dedi. 


Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2018, 09:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER