Bedava yazılım eğitimi başlıyor

Yazılım, tasarım, sosyal ağ, dijital pazarlama ve sadakat uygulamaları konularında markalara hizmet veren Markakod kadar geliştirilen online eğitim platformu Class-20 yayınlarına başlıyor.

Bedava yazılım eğitimi başlıyor

Yazılım, tasarım, sosyal ağ, dijital pazarlama ve sadakat uygulamaları konularında markalara hizmet veren Markakod kadar geliştirilen online eğitim platformu Class-20 yayınlarına başlıyor. Haftalık yayınlar yapacak Class-20; dijital pazarlama, sosyal medya ve tasarımın yanı sıra yazılım alanında da düzenleyeceği interaktif workshopla girişimcilerin yanı sıra marka sahiplerine, KOBİ'lere, sektör profesyonellerine, öğrencilere ve yeni mezunlara ücretsiz eğitimler verecek.

Sıradaki eğitim yazılıma alaka duyan herkese

Anneler Günü özelinde ilk eğitimini sosyal ağ alanında yapan platformun sıradaki online eğitimi, 19 Mayıs 2020 Salı günü genç yazılımcılara ve yazılıma ilgi duyan herkese yönelik olacak. Markakod CTO'su Ömer Demircan "NodeJS / Sıfırdan Backend Stack Kurulumu" konusunda eğitim verecek. Class-20'nin online eğitimlerine yeralma isteyenler; www.markakod.com/class20 web sitesindeki formu doldurarak, yer elde etmek istedikleri eğitimleri seçebilecek ve etkinlik saatinde Zoom uygulamasına girerek sunulacak Meeting ID ile workshoplara zahmetsizce bağlanabilecek.

Ahmet Göker: "Yazılıma alaka duyan herkesi bekliyoruz"

Ücretsiz online eğitim platformu Class-20 ile ilgili bilgi veren Markakod CEO'su Ahmet Göker: "Tüm dünyada jurnal hayatı ve alışkanlıkları değiştiren COVID-19 salgını döneminde uzun süredir evden çalışıyoruz. Bu süreci daha verimli geçirebilmek adına, tüm sektöre değerinde katacağına inandığımız Class-20 workshoplarını düzenlemeye karar verdik. Yazılım alanda çalışan, tasarlayan, üreten, uygulayan, raporlayan, çözümleme eden, kodlayan herkesi Class-20'ye bekliyoruz." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER