Yeni amiral gemisi katili geliyor

OnePlus, şimdilere yeni bir zeki telefonunu daha piyasaya sürme peşinde.

Yeni amiral gemisi katili geliyor

OnePlus, şimdilere yeni bir zeki telefonunu daha piyasaya sürme peşinde. Şirketin kurucu ortağı Cal Pei, yeni telefonlarının adının OnePlus Nord olduğunu ve bu modelle beraber 5G bağlantı desteğini kullanıcılarına sunacaklarını söylüyor. OnePlus Nord'da Qualcomm'un Snapdragon 765G işlemcisini kullandıklarını da gösteren Pei, bu nedenle orta segment için güzel bir model ürettiklerinin de altını çiziyor.

OnePlus Nord'un tanıdık özellikleri arasında; 6.55 inç büyüklüğünde Super AMOLED ekran yer alırken, bu ekranın 90Hz tazeleme hızına sahip olacağı da biliniyor. 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanıyla gelecek olan telefon, 3 arkadaki kamera yer alacak ve ön tarafta da 32 MP'lik tek ön kamera bulunacak.

Nord hakkında telefonun epeyce çabuk ve segmentin akıcı deneyim sağlayan yeni bir üyesi olacağını söyleyen Cal Pei, böylece yıllardır amiral gemisi zeki telefonlara iddialı örnekler çıkarttıkları gibi, orta segmenti de hareketlendireceklerinin altını çiziyor.

OnePlus Nord'un ne vakit piyasaya çıkacağı ise şimdilik kesin değil. OnePlus Nord fiyatı ise Avrupa'da 500 Euro civarında olacak. En azından Cal Pei, bunu doğruladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER