ABD'de Yaşayan Burak Hezar İsimli Türk Genci Annesini ve Kız Kardeşini Öldürdü

ABD'nin Dallas kentinde yaşayan 29 yaşındaki Burak Hezar akademisyen annesi Ayşe Işıl Borat ve kız kardeşi Burcu Hezar'ı bıçaklayarak öldürdü. ABD’nin Dallas kentinde yaşayan 29 yaşındaki Burak Hezar, akademisyen annesi Ayşe Işıl Borat ve kız kardeşi Burcu Hezar’ı (17) öl.

ABD'de Yaşayan Burak Hezar İsimli Türk Genci Annesini ve Kız Kardeşini Öldürdü

ABD'nin Dallas kentinde yaşayan 29 yaşındaki Burak Hezar akademisyen annesi Ayşe Işıl Borat ve kız kardeşi Burcu Hezar'ı bıçaklayarak öldürdü.

s-d179124b042c115caf2c25139275208e56326b
ABD’nin Dallas kentinde yaşayan 29 yaşındaki Burak Hezar, akademisyen annesi Ayşe Işıl Borat ve kız kardeşi Burcu Hezar’ı (17) öldürdü. Hürriyet'ten Razi Canikligil'in haberine göre, cinayetlerin ardından San Fransisco’da yaşayan babası Dr. Rahmi Hezar’ın yanına kaçmaya çalışan gencin, Dallas Havalimanı’nda gözaltına alındığı bildirildi. Polisin verdiği bilgiye göre, üvey baba Ufuk İnce eve geldiğinde Burak ile anne ve kardeşin kavga ettiklerini görünce polise haber verdi.

Havalimanında yakalandı

s-b0aed22b6adf246abd40848b4b11abd8556dac
Bu sırada anne ve kız kardeşini bıçaklayarak evden kaçan Burak, Dallas-Fort Worth Uluslararası Havalimanı’nda otomobil kiralarken yakalandı.Üzerinden uçak bileti de çıkan gencin, son anda uçağa binmek yerine araba kiralamaya karar verdiği anlaşıldı. Tutuklanan Burak’ın kefalet bedeli 2 milyon dolar olarak açıklandı. Ailenin komşuları, anne Işıl’ın çok şefkatli olduğunu, evde hiç bağrışma olmadığını, çocuklarına iyi baktığını ve her şeyi çocukları için yaptığını söylediler. Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan Ayşe Işıl Borat, 2 yıl önce yeniden dünyaevine girmişti. Koltuk Krizi Devam Ediyor: 'Kravat Taksam Böyle Olur muydu?' - ABD'de Polis, Silahsız Siyah Genci Önce Evine Bırakmış, Sonra da Vurmuş - İnsanlığın Gezegen Üzerindeki Etkisi: Eriyen Buzullar Nedeniyle Dünyanın Ekseni Kaydı
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER