kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

ABD'li Sapığın Kurbanlarından Biri Türk Çıktı: Çocuğunun Önünde Tecavüz Etmiş...

ABD'li milyarder iş adamı Jeffrey Epstein'le eski sevgilisi Ghislaine Maxwell'in mağdurlardan biri Türk çıktı.

ABD'li Sapığın Kurbanlarından Biri Türk Çıktı: Çocuğunun Önünde Tecavüz Etmiş...

ABD'li milyarder iş adamı Jeffrey Epstein'le eski sevgilisi Ghislaine Maxwell'in mağdurlardan biri Türk çıktı. Aylarca istismarına maruz kalan kadının, 8 yaşındaki oğlunun önünde de tecavüze uğradığı belirtildi.

s-5829237caa4a79891ac8a24d82801b6ef5f2c2
ABD'de 18 yaşından küçük kızlara cinsel istismarda bulunduğu ve fuhuş ağı oluşturduğu suçlamasıyla tutuklanan ve hapishanede intihar eden milyarder iş adamı Jeffrey Epstein'le eski sevgilisi Ghislaine Maxwell hakkındaki iddialara bir yenisi eklendi.The Miami Herald gazetesinden haberine göre bu kez iddiaların sahibi Florida’da yaşayan bir Türk kadın. Gayrimenkul danışmanı olarak çalışan ismi açıklanmayan kadın, Epstein ve Maxwell tarafından defalarca cinsel istismara uğradığını öne sürdü.Kadının açtığı davanın belgelerine ulaşan The Miami Herald, olayın 2008 yılında yaşandığını yazdı. O tarihlerde 26 yaşında olan kadın, Epstein’le patronu aracılığıyla tanıştığını ve kendisine iş teklifinde bulunduğunu söyledi. Aynı zamanda kuaförlük de yapan kadın, Ocak 2008’de Epstein’in saçlarını kesmek için evine gitti.

Tecavüze uğradı, pasaportuna el konularak sınır dışı edilmekle tehdit edildi

s-10ad217d1594da83451ebd36b06ef42e5ccdb8
Eve vardığında milyarder iş adamının çıplak olduğunu gören kadın, Maxwell’in de bulunduğu ortamda Epstein’in tecavüzüne uğradı. Pasaportuna el konulan kadın, sınır dışı edilmek ve çocuğunu bir daha görememekle tehdit edildi. Bununla da kalmayan Maxwell, polise gitmesi halinde kadını timsahlara yem edeceğini söyledi.Sözcü'nün aktardığı bilgiye göre, 5 ay boyunca Epstein ve Maxwell’in istismarına maruz kalan kadın, 8 yaşındaki oğlunun önünde de tecavüze uğradığını aktardı. Çıplak görüntülerinin de çekildiğini belirten kadın, Epstein’in arkadaşlarıyla ilişkiye girmesi için de bağlantılar kurulduğunu vurguladı.

Üst düzey bir müşterisi için kadına vajina operasyonu yaptırarak, bakire olarak tanıtmış

s-e637b149dadd1ce8997422c3222b71a079f0d6
Epstein’in üst düzey bir müşterisi için vajina operasyonu geçirdiğini öne süren kadın, kendisinin ‘bakire’ olarak tanıtıldığını anlattı. New York’ta cezaevinde bulunan Maxwell ile ilgili dava önümüzdeki günlerde görülecek. Bahçeli'yi İfadeye Çağıran Hakim Hakkında İnceleme Başlatıldı - Kanuni Sultan Süleyman'ın Portresi Londra'da Açık Artırmada 350 Bin Sterline Satıldı - 30 Metre Yüksekliğinde: Rize'ye Dünyanın En Büyük Çay Bardağı Yapılıyor
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER