Ankara'da Esrarengiz Ölüm! Başından Vurulmuş ve Çıplak Halde Bulundu

Ankara'da, yalnız yaşadığı evinde başından tek el ateş edilerek vurulmuş ve çıplak halde ölü bulunan Tuğçe Mutlu'nun (27), cinayetinin aydınlatılması için çalışmalar sürüyor.

Ankara'da Esrarengiz Ölüm! Başından Vurulmuş ve Çıplak Halde Bulundu

Ankara'da, yalnız yaşadığı evinde başından tek el ateş edilerek vurulmuş ve çıplak halde ölü bulunan Tuğçe Mutlu'nun (27), cinayetinin aydınlatılması için çalışmalar sürüyor. Bir yıl önce evlenen ve 9 aydır eşinden ayrı yaşayan Mutlu'nun cinayetinin ardındaki sır perdesi halen gizemini koruyor. Ankara polisi, katilin tespiti için çevrede bulunan güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye aldı.

s-da1cc4d7c5e44bcf815ad6c8da2311aa8d0c30
Sabah’tan Ömer Çetin’in haberine göre, Ankara'da yalnız yaşadığı evde başından vurulmuş ve çıplak halde ölü bulunan Tuğçe Mutlu'nun, cinayetinin aydınlatılması için çalışmalar devam ediyor. 9 aydır eşinden ayrı yaşayan Mutlu'nun cinayetinin ardındaki sır perdesi halen gizemini koruyor. Ankara polisi, katil zanlısının tespiti için çevrede bulunan güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye aldı.

9 aydır eşinden ayrı yaşıyordu

s-0d04b5efff58ffb2d82b82a05ecf74beed4840
Ankara Altındağ ilçesi Hacettepe Mahallesi'nde yalnız yaşayan Tuğçe Mutlu'nun evinden kötü kokuların gelmesi üzerine komşuları polise haber vermişti. Polis ekipleri kapıyı çilingir yardımı ile açtıklarında ise 27 yaşındaki genç kadının çıplak vaziyette başından vurulmuş çürümeye başlamış cansız bedeni ile karşılaştı.Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, genç kadının evinde bulunan eşyaların dağınık olduğunu ve suç aletini olan silahın evde olmadığını belirlerken bir miktar uyuşturucu madde tespit etti. 1 yıl önce evlenen ve 9 aydır eşinden ayrı yaşayan Mutlu, günübirlik evi 3 aylığına parasını peşin ödeyerek kiraladığı ortaya çıktı. Aksaray'da yaşayan eşine Mutlu'nun ölüm haberi verildi. Uyuşturucu bağımlısı olan genç kadın sahtecilik ve uyuşturucudan 11 suç kaydının olduğu öğrenildi.

Güvenlik kameraları inceleniyor

s-d34f3fe2d26a8fce9b5328f01c381360eee79d
Ankara Asayiş Müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri evin çevresinde bulunan güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Tuğçe'nin en son görüştüğü kişi ya da kişilerin belirlenmesi için çalışma başlatıldı. Genç kadının cenazesi Ankara Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER