kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Balıkesir'de Çalışanını Hastanelik Eden Patron Fatih Uygun Tutuklandı

Balıkesir Marmara Adası'nda yanında çalışan maden mühendisi Canan Tosun'u darp eden, cinsel saldırı ve ölümle tehdit eden patron Fatih Uygun tutuklandı.

Balıkesir'de Çalışanını Hastanelik Eden Patron Fatih Uygun Tutuklandı

Balıkesir Marmara Adası'nda yanında çalışan maden mühendisi Canan Tosun'u darp eden, cinsel saldırı ve ölümle tehdit eden patron Fatih Uygun tutuklandı. Olayın ardından gözaltına alınan Uygun, savcılık ifadesinin ardından serbest kalmıştı. Diğer yandan saldırı anlarının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

s-5cdbebbca62b6ed982568126fd7ae415b591d0
Olay 13 Şubatta Balıkesir Marmara Adası'nda saat 15.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre mermer fabrikasında çalışan Canan Tosun Ve patronu Fatih Uygun Arasında çıkan tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. Fatih Uygun., Canan Tosun'u önce darp etti, ardından da bıçakla kovaladı. Fabrikadan koşarak uzaklaşan Canan Tosun, hastaneden darp raporu aldı.

"Kapıları kilitleyip saldırdı"

s-0b83d8932f952494761599df15ab9d4f492f40
Canan Tosun, yaşadıklarını şöyle anlattı: "Çalıştığım yerdeki patronum tarafından saldırıya uğradım. Şu anda kolum alçıda. Marmara Adası'nda bulunan bir mermer fabrikasında çalışıyorum. Önceki gün tartıştık. Tartışmamızın ardından sonraki gün beni fabrikada yalnız yakaladı. Bütün kapıları kilitledi. İlk önce bana yumrukla saldırdı. Sonrasında yere yatırdı. Oradan zorla kaçtım. Onun dayısı camları kırıp beni kurtardı. Fabrikanın önünde çamurlara düştüm. Arabayı üstüme sürdü beni öldürmek için. Beni bıçakla kovaladı. Fabrikanın içerisine girdim. İşçiler beni onun elinden alamadı. Ben burada rapor almaya çalışıyorum."Canan Tosun'un avukatı Güven Kuzu, ise "Müvekkilim çalışmış olduğu iş yerinde bir odaya kapatılarak patronu tarafından acımasız bir şekilde dövülmüştür. Yüzüne yumruk atılmış, saçından çekilerek sürüklenmiş, kolu kırılmış ve vücudunun çeşitli yerlerinde yaralanmalar mevcuttur" açıklamasını yaptı.

Saldırı anları güvenlik kamerasında

Saldırı anları güvenlik kamerasında Saldırı anları güvenlik kamerasında 60310385d83e039527ba3726.jpg
Öte yandan yaşananlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde Canan Tosun. Koşarak uzaklaşırken, Fatih Uygun. Olduğu belirtilen kişi de bıçakla Canan Tosun'un peşinden koştuğu görülüyor. Canan Tosun, bir süre koştuktan sonra 2 kere yere düşüyor, bu arada Fatih Uygun Araca binerek Canan Tosun'un üzerine doğru araba sürmesi de kameralara yansıyor. Diğer bir görüntüde Fatih Uygun Kapıları tek tek kontrol edip, kilitlediği ve ardından Canan Tosun'un kaçtığını anlar da güvenlik kamerasına yansıdı. Güvenlik kamerasına yansıyan anlardan birisi de Fatih Uygun'un dayısı olduğu söylenen bir kişinin cama omuz atarak kırması ve Fatih Uygun'u durdurması da yer alıyor.

Gözaltına alınıp serbest bırakılmıştı

Çalışanına Şiddet Uygulayarak Tecavüzle Tehdit Eden Patron Serbest Kaldı - Canan Tosun, Fatih Uygun'dan şikayetçi oldu. Jandarma ekiplerince gözaltına alınan Fatih Uygun savcılıkta alınan ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Daha sonra hastaneye giderek darp raporu alan Canan Tosun, yeniden şikayetçi oldu ve tekrar gözaltına alınan Fatih Uygun adliyeye sevk edildikten sonra tutuklandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER