kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Emekli Amirallerin Gözaltı Süresi 4 Gün Daha Uzatıldı

'Montrö Bildirisi' soruşturması kapsamında gözaltına alınan 10 emekli amiralin gözaltı süreleri Ankara 5'inci Sulh Ceza Hakimliği'nin kararıyla 4 gün uzatıldı. 103 amiralin bildiri soruşturmasında yeni gelişme yaşandı.

Emekli Amirallerin Gözaltı Süresi 4 Gün Daha Uzatıldı

'Montrö Bildirisi' soruşturması kapsamında gözaltına alınan 10 emekli amiralin gözaltı süreleri Ankara 5'inci Sulh Ceza Hakimliği'nin kararıyla 4 gün uzatıldı.

s-bf5a722630471c25c38effcde8cc65e0669de4
103 amiralin bildiri soruşturmasında yeni gelişme yaşandı. Gözaltına alınan 10 emekli amiral gözaltı süresinin 4 gün daha uzatılması için savcılığa sevk edildi.Savcılık, 4 gün daha gözaltı süresi talep etti. Ankara 5'inci Sulh Ceza Hakimliği amirallerin gözlatı sürelerinin uzatılmasına karar verdi.10 emekli amiral geçtiğimiz pazartesi sabahı gözaltına alınmışlardı.Gözaltına alınan amirallerin isimleri ise şöyle:Ergun Mengi, Atilla Kezek, Alaettin Sevim, Ramazan Cem Gürdeniz, Nadir Hakan Eraydın, Bülent Olcay, Kadir Sağdıç, Türker Ertürk, Turgay Erdağ ve Ali Sadi Ünsal. Montrö Bildirisine İmza Atan Emekli Amirallere Gözaltı - 103 Emekli Amirale Soruşturma Devam Ediyor: Dijital İzler İnceleniyor - Gözaltına Alınan Emekli Amiral Atilla Kezek: 'FETÖ ile İlgisi Olan Bir Adam Bulsunlar, Asarım Kendimi'
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER