kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Esenyurt'ta Afrikalıların Partisine Polis Baskını: 'Dernek Toplantısı Yaptık Sonra Eğlendik Yalan Yok'

Esenyurt’ta gece saatlerinde bir restoran içerisinde eğlence düzenlendiği ihbarını alan polis ekipleri, baskın düzenledi.

Esenyurt'ta Afrikalıların Partisine Polis Baskını: 'Dernek Toplantısı Yaptık Sonra Eğlendik Yalan Yok'

Esenyurt’ta gece saatlerinde bir restoran içerisinde eğlence düzenlendiği ihbarını alan polis ekipleri, baskın düzenledi. Partiye katılan ve saklanırken yakalanan yabancı uyruklu şahıslara ceza yağarken, alkol ile ellerini yıkadıkları görüntüleri sosyal medyadan paylaşmaları da hayretler içinde bıraktı. Eğlenceye katılan bir kişi, “Dernek toplantısı yaptık sonra eğlendik yalan yok” dedi.

s-78aba9b5bc89ffefe603689c861d1611c0f574
Esenyurt’ta gece saatlerinde bir restoran içinde eğlence düzenlendiği bilgisini alan polis ekipleri restorana baskın düzenledi. Kapıyı açmamak için direnen restoran çalışanları polislerin ısrarla kapıyı çalması üzerine kapıyı açmak zorunda kaldı. Restoranın hem otopark girişini hem de ön giriş kapısını tutan polis ekipleri hiç kimsenin kaçmasına izin vermedi. İçeride eğlence için bulunan yabancı uyruklu şahısların restoranın alt ve üst katlarında bulunan odalarda gizlenirken polis ekipleri tarafından bulunarak cezai işleme tabi tutuldu. Ayrıca mekanın işletmecisine, korana virüs tedbirlerine uymayarak 19.00’dan sonra müşteri aldığı için cezai işlem uygulandı.

“Dernek toplantısı yaptık sonra eğlendik yalan yok”

s-bf17beb9654be67daca70a17595f77b669d330
Mekanın sahibinin arkadaşı olduğunu söyleyen bir kişi “Polisin yetkisi var kapıyı vurdu mu açacaksın. Ama herkes polisten korkar tabi. Dernek toplantımız vardı. Satış yoktu. Miss Uganda benzeri bir şey yapmadık ama dernek toplantısı yaptık sonra eğlendik yalan yok” dedi.Restoran çalışanı olduğunu söyleyen bir kişi ise restoranın tanıtım amaçlı olarak açık olduğunu ifade ederek kendilerini savunmaya çalıştı. Ancak bu savunma da cezadan kaçmaları için yeterli olmadı.

Eğlence anları ve polis baskını görüntüleri

Eğlence anları ve polis baskını görüntüleri Eğlence anları ve polis baskını görüntüleri 605eda404499d286143213c7.jpg

Bu haberler de ilginizi çekebilir

İstanbul'da Sayı Azaldı! YSK, İllerin Milletvekili Sayılarını Yeniden Düzenledi - İstanbul Sözleşmesi Afişinden Soruşturma Açılan Belediye Başkanı: Şiddete Karşı Olmak Suç Değil' - RTÜK Üyesinin Müge Anlı ve ATV İsyanı: 'İktidara Yakınlar Diye Rapor Bile Düzenlenmiyor'
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER