kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Fatih Belediyesi’nden Çocuklara Etkinlik: 'Astronot Oluyoruz'

AKP’li Fatih Belediyesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türkiye’nin uzay hedeflerine yönelik açıklamaları ardından harekete geçti.

Fatih Belediyesi’nden Çocuklara Etkinlik: 'Astronot Oluyoruz'

AKP’li Fatih Belediyesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türkiye’nin uzay hedeflerine yönelik açıklamaları ardından harekete geçti. Belediye, çocuklara yönelik “Astronot oluyoruz” başlıklı etkinlik düzenlemeye başladı.

s-b89a1c3ad807ab000b5580c727e9345a6a48b4
AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın uzay açıklamaları ardından Fatih Belediyesi’ne bağlı Bilim Fatih Projesi kapsamında “Astronomi, Uzay ve Havacılık Atölyesi” kurulduğu belirtildi. Fatih Belediyesi, söz konusu atölyede çocuklara “Astronot Oluyoruz” etkinliği düzenliyor.İstanbul Manşet’ten Engin Belli’nin haberine göre, AKP’li Meclis Üyesi Büşra Uncu Özten Mart ayı son meclis toplantısında Kütüphaneler ile ilgili sunum yaparken merkezi Silivrikapı Mahallesi’nde bulunan Bilim Fatih Projesi’ne de değindi. Özten konuşmasında şöyle dedi; “Bilim Fatih Projemiz var. Teknolojiden ve kitaplardan yararlanılan bir merkezdir. İHA’larımız ve SİHA’larımızı yapan T3 Vakfı ile bu projemizi gerçekleştiriyoruz. Teknolojiyi kullanarak bunu gerçekleştiriyoruz. Çeşitli etkinliklerimiz var. Kriptoloji etkinliği, Kesir Bölüm etkinliği, Bilim Tasarım Atölyesi, Teknoloji Atölyesi ve Astronot Oluyoruz etkinliğimiz var. Pandemi de bile online olarak devam edecek çalışmamız.”

CHP grubu gülerek tepki verdi...

s-2a934c2d82eefae3222edfc2c312b70e05f1ad
Sözlerini sürdüren Özten “Cumhurbaşkanımız boşuna biz uzaya çıkacağız demiyor. Sonucu şimdiden görüyoruz.” deyince CHP sıralarından gülüşmeler yükseldi. Bu gülüşmelere alınganlık gösteren Özten “Astronot olacak gençlerimizi buradan çıkartırsak güldüğümüzü hatırlarız” diye cevap verdi. Gülüşmeler bu sözlerle daha da arttı. Hedef Aldığı Yeri Onlarca Yıl Yaşanmaz Hale Getiriyor: Rusya'nın Süper Silahı Uydu Görüntüleriyle İfşa Oldu - NASA'nın Telefonlarına Cevap Vermiyorlar: Rizeli Astronotların Hayali Uzaya Gitmek - Avrupa İlaç Ajansı: 'AstraZeneca Aşısı ile Kan Pıhtısı Vakaları Arasında Bağlantı Var'
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER