Gazeteci Uğur Dündar İyi Parti Lideri Meral Akşener'in Lise Yıllarına Ait Fotoğrafını Paylaştı

Uzun yıllar Milliyetçi Hareket Partisi'nde siyasi hayatını sürdürdükten sonra ayrılarak İYİ Parti'yi kuran ve Genel Başkan koltuğunda oturan Meral Akşener'in gençlik yıllarına ait fotoğrafları zaman zaman gündem oluyor. Hatırlarsınız 1972 yılına ait bu gençlik fotoğrafı ç.

Gazeteci Uğur Dündar İyi Parti Lideri Meral Akşener'in Lise Yıllarına Ait Fotoğrafını Paylaştı

Uzun yıllar Milliyetçi Hareket Partisi'nde siyasi hayatını sürdürdükten sonra ayrılarak İYİ Parti'yi kuran ve Genel Başkan koltuğunda oturan Meral Akşener'in gençlik yıllarına ait fotoğrafları zaman zaman gündem oluyor.

Hatırlarsınız 1972 yılına ait bu gençlik fotoğrafı çok konuşulmuştu. Akşener'in güzelliği karşısında nutkumuz tutulmuştu. Sosyal medyada paylaşılan 16 yaşında çekilen bu fotoğraf binlerce beğeni almıştı.

Şimdi ise 65 yaşındaki lider, yine başka bir gençlik fotoğrafıyla gündeme geldi.

Gazeteci yazar Uğur Dündar, Twitter’da İyi Parti Genel Başkanı Akşener’in 1970’li yılların başında çekilen bir fotoğrafını "Her şeyini Cumhuriyet'e borçlu olduğunu söyleme erdemini gösterdiği için ona "mangal yürekli Cumhuriyet kadını" diyorum..." sözleriyle paylaştı.

Bu paylaşımı gören Meral Akşener de “Cumhuriyetimize sahip çıkacağız, el ele omuz omuza Atatürk’ün o büyük vizyonunu hayata geçireceğiz ve o borcu mutlaka ödeyeceğiz” yanıtını verdi. c

Hayran olmamak elde değil gerçekten... Siz ne düşünüyorsunuz?

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Kimdir?

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Kimdir, Kaç Yaşında? Meral Akşener'in Eğitimi Ne?

Gazeteci Uğur Dündar Kimdir?

Uğur Dündar Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Uğur Dündar Nerelerde Çalıştı?
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER