Kamyonetin Arkasına Bağladığı Deveyi Trafikte Koşturarak İşkence Eden Vicdansız İnsan

Bursa'da kaydedilen görüntülerde, Ahmet J.

Kamyonetin Arkasına Bağladığı Deveyi Trafikte Koşturarak İşkence Eden Vicdansız İnsan

Bursa'da kaydedilen görüntülerde, Ahmet J. isimli kişi deveye eziyet ederken görüntülendi. Kamyonetin arkasına bağladığı deveyi trafikte koşturan kişinin o görüntüleri tepki çekti.

Kamyonetin arkasında koşturulan deveyi fark eden diğer sürücüler de aracın önünü keserek durumu polise ihbar ettiler.

s-15d89bdf393e78e8e81ee99908eb123f2d9d13
Vatandaşlar tarafından durdurulan kamyonetin yanına gelen polis ekipleri, sürücü Ahmet J.’yi araçtan indirip deveyi de bağlı olduğu yerden çözdü.

Ekipler yabancı uyruklu olduğu öğrenilen sürücüye deveyi neden bağladığını ve sürüklediğini sordu. Sürücü Ahmet J.'nin olay yerinde polise verdiği ilk ifadesinde "Deveyi kesmeye götürüyorum, o yüzden kamyonetin arkasına bağladım" dediği öğrenildi.

s-0ac61d19ba2ded86fec5cc5e1efcd3a5c89b60
Yavuz Selim Polis Merkez Amirliği ekipleri deveyi kamyonete bağlayarak sürükleyen sürücü Ahmet J.’ye hayvana eziyet etmek suçundan adli işlem yaparken, trafiği tehlikeye sokmak suçundan ise 8 bin 500 lira para cezası kesti. Ayrıca Ahmet J.’ye ait kamyonet de çekici yardımıyla trafik otoparkına çekilerek bağlandı.Ekipler, kamyonetin arkasına bağlanarak kilometrelerce sürüklenen deveye de el koydu. Deveyi sürükleyen Ahmet J. ifadesi alınmak üzere Yavuz Selim Polis Merkez Amirliği’ne götürülürken el konulan deve ise Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı ekiplerine teslim edildi. Olayla ilgili tahkikat devam ediyor.Kaynak: DHA

İşte o anlar:

İşte o anlar:İşte o anlar:
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER