kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Örtüler Serildi! İstanbul'da Meteoroloji'nin Uyarısının Ardından 'Dolu' Önlemi

Meteoroloji'nin İstanbul için kuvvetli yağış uyarısının ardından Anadolu yakasının bazı ilçelerinde dolu yağışı olabileceğini düşünenler araçlarının üzerine halı, battaniye ve karton koyarak önlem aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul için kuvvetli yağış .

Örtüler Serildi! İstanbul'da Meteoroloji'nin Uyarısının Ardından 'Dolu' Önlemi

Meteoroloji'nin İstanbul için kuvvetli yağış uyarısının ardından Anadolu yakasının bazı ilçelerinde dolu yağışı olabileceğini düşünenler araçlarının üzerine halı, battaniye ve karton koyarak önlem aldı.

s-9322d3c152b632857889a6b4e02e15b7781003
Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul için kuvvetli yağış uyarısı yapıldı. Uyarıda, ani sel, su baskını, ulaşımda aksamalara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği vurgulandı.Uyarıda, İstanbul'da halen devam eden sağanak yağışların, bu akşam saatlerine kadar yerel kuvvetli olması beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir" denildi.

"İnsanlar ne olur ne olmaz diye önlem alıyor"

s-58cda466df7e08e104707e44dfc7328131a3cf
Meteoroloji'nin uyarısının ardından Anadolu Yakasında özellikle daha önce dolunun vurduğu Üsküdar, Maltepe ve Ataşehir'de araçların üzeri halı, kilim ve karton konularak önlem alındı. Komşusunun aracının üzerine dolu önlemi aldığını söyleyen Güner Hancı “Üsküdar'da daha önce dolu yağışı yaşandığı için araçlar çok fazla zarar gördü. Bundan ötürü ufak bir yağış uyarısında araçların üzerini kapatıyorlar.Korkuyor insanlar ne olur ne olmaz diye önlem alıyor" diye konuştu.

Sadece yağış uyarısı yapılmıştı

s-b0233d20c9359f9001864fe806adc50ca9b493
DHA'da yer alan habere göre Metin Hancı ise “Önceki dolu yağışlarından korktukları için araçların üzerine halı, kilim ne varsa atmışlar. Meteoroloji yağış uyarısı yaptı ama vatandaşlar dolu uyarısı olarak algıladı herhalde" dedi. İstanbul’da Bu Akşam İçin Sel ve Su Baskını Uyarısı! Soğuk ve Yağışlı Hava Geliyor
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER