kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

'Şans buna denir' dedirten durum! Şanslı adam lotodan 3 sene içinde 55 milyon TL kazandı

Amerika Birleşik Devletleri'nde 50 yaşındaki bir adam, 3 yıl sonra ikinci kez 4 milyonluk ikramiyenin sahibi oldu.

'Şans buna denir' dedirten durum! Şanslı adam lotodan 3 sene içinde 55 milyon TL kazandı

Amerika Birleşik Devletleri'nde 50 yaşındaki bir adam, 3 yıl sonra ikinci kez 4 milyonluk ikramiyenin sahibi oldu. 3 sene önce de 4 milyon dolarlık ikramiyeyi şampiyon adam toplamda 8 milyon dolar (Takriben 55 milyon TL) ödülün sahibi oldu.

ABD'deki piyangoda çıkma ihtimalinin son derece az olduğu loto ikramiyelerini 2'şer kere kazanan adam tarihe geçti. ABD'nin Michigan eyaletinde yaşayan Mark Clark 3 sene aradan sonra ikinci kez 4 milyon dolarlık piyangoyu kazandı. Clark, "Tek seferde milyonlar kazanacağınızı düşünmezken bunun iki defa olacağını asla düşünmüyorsunuz" dedi.

'Şans buna denir' dedirten olay! Lotodan 3 yıl içinde 55 milyon TL kazandı

3 YIL ÖNCE DE 4 MİLYON DOLAR KAZANMIŞTI

"BÜTÜN OLARAK ne hissettiğimi kelimelere dökmek zorlama" diye konuşan 50 yaşındaki Clark 3 yıl önce benzin istasyonundan aldığı bir biletten de 4 milyon dolar kazanmıştı. Babasının kendisine 10 sene önce verdiği madeni parayla bileti kazıdığını söyleyen Clark, "Bazı sağlık durumu nedenlerinden nedeniyle yaklaşık bir sene önce onu kaybettik. Bu paranın bunu kazanmamı sağladığını düşünüyorum" dedi.Eski sessiz hayatına geri döneceğini söyleyen Clark, "Babam ve ben her zaman birlikte balık tutuyorduk ve olağanüstü anılarına sahiptik, piyangoyu kazanmam da balık tutmaya, oğlum ve ailemle zaman geçirmeme tezgâhtar olacak" ifadelerini kullandı.

BABASININ VERDİĞİ METAL PARAYLA KAZIDI

Michigan Lottery'den bilet bölge Clark, kuponu babasının 10 sene önce kendisine verdiği metal parayla kazıdı. Rakamları denetim edince 4 milyon dolar kazandığını gören Clark, bunun babasının şansına olduğunu dile getirdi.

'Şans buna denir' dedirten olay! Talihli adam lotodan 3 yıl içinde 55 milyon TL kazandı

Kaynak: DHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER