Yiğit Bulut'tan Kozmik Oda Paylaşımı: İşin Ucu Erdoğan'a Dokununca Sildi

Arınç'a yüklenmek isterken Erdoğan'ı hedef alan Bulut, paylaşımını kaldırdı. Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Yiğit Bulut, son günlerde “Kral çıplak demenin zamandır” sözleriyle gündemde olan Bülent Arınç'ı eleştirmek için paylaşım yaptı.

Yiğit Bulut'tan Kozmik Oda Paylaşımı: İşin Ucu Erdoğan'a Dokununca Sildi

Arınç'a yüklenmek isterken Erdoğan'ı hedef alan Bulut, paylaşımını kaldırdı.

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Yiğit Bulut, son günlerde “Kral çıplak demenin zamandır” sözleriyle gündemde olan Bülent Arınç'ı eleştirmek için paylaşım yaptı.

'Buna sebep olanlar hala nasıl onur timsali gibi konuşuyor'

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda 13 yıl önce ‘Kozmik Oda’da yapılan aramayı eleştiren Bulut, şunları kaydetti:“Kozmik Oda’ya girilmesin diye yazım var arşivde duruyor!! Kozmik Oda’ya girilmesin diye yazdım adeta yalvardım!! Bu giriş sonrası kaç kahramanımız deşifre oldu ve şehit edildi! Buna sebep olanlar hala nasıl onur timsali gibi konuşuyor!! TC’nin hesabı kimsede kalmayacak!”Bulut, ucu AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a dokunan 22 Haziran saat 00.57'de yaptığı bu paylaşımı, kısa bir süre sonra sildi. Bulut, konuyla ilgili ise başka bir açıklama yapmadı.

Dönemin Genel Kurmay Başkanı İlker Başbuğ, Başbakan Erdoğan ile görüşerek, ‘devlet sırlarının ifşa olacağı’ gerekçesiyle arama kararından vazgeçilmesini istemişti. Ancak Erdoğan bu talebe karşı çıkmış ve ‘Kozmik Oda’da arama başlatılmıştı.

Başbuğ: Erdoğan'a, 'Kozmik Oda'ya Girenlerin Niyeti Kötü' Dedik
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER