Rıza Esendemir’in kızı yoğun bakımdan çıktı

Spiker ve radyo programcısı Rıza Esendemir'in geçtiğimiz günlerde skolyoz (omurga eğriliği) ameliyatı olan kızı Eceşan Esendemir, yoğun bakımdan çıktı.

Rıza Esendemir’in kızı yoğun bakımdan çıktı

Spiker ve radyo programcısı Rıza Esendemir'in geçtiğimiz günlerde skolyoz (omurga eğriliği) ameliyatı olan kızı Eceşan Esendemir, yoğun bakımdan çıktı. Esendemir, hastane odasında verdikleri baba-kız pozunu "Sonunda alışılagelmiş odaya geçtik. Her şey yolunda" notuyla paylaştı.

Sunucu ve radyo programcısı Rıza Esendemir’in Yeşim Vatan ile evliliğinden dünyaya gelen 12 yaşındaki kızı Eceşan Esendemir, birkaç gün önce skolyoz (omurga eğriliği) ameliyatı olmuştu. Eceşan’ın iyileşmesi için takipçilerinden dua isteyen Esendemir, mutlu haberi önceki gün Instagram hesabından verdi. Rıza Esendemir, kızının yoğun bakımdan çıktığını belirterek, hastane odasında verdikleri baba-kız pozunu yayınladı.

“NORMAL ODAYA GEÇTİK”

Sevincini takipçileriyle paylaşan Esendemir, “Sonunda normal odaya geçtik. Her şey yolunda” ifadelerini kullandı. Radyo programcısı, 2014’te şarkıcı İrem Derici ile 2’inci evliliğini gerçekleştirmiş, 2016 yılında da boşanmıştı.

İLGİLİ HABERRıza Esendemir yoğun bakımda olan kızı için dua istedi
Son güncelleme: 13:53 - 30.06.2020
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER