Survivor 2020’den kim elendi? Survivor’da Uzlaşma, Nisa, Berkan arasından kim gitti?

Survivor 2020'nin bu akşamki 123.

Survivor 2020’den kim elendi? Survivor’da Uzlaşma, Nisa, Berkan arasından kim gitti?

Survivor 2020'nin bu akşamki 123. yeni bölümünde eleme konseyi gerçekleşti. Eleme adaylarından Uzlaşma, Nisa ve Berkan arasından asgari oyu alan ad belli oldu. Survivor'da eleme öncesi iletişim oyunu ise nefesleri kesti. İletişim ödülünü kimin kazandığını ve Survivor'dan son olarak hangi yarışmacının elendiğini yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. İşte Survivor 2020'den elenen ad...

Son 6 yarışmacının kaldığı Survivor’da heyecan gitgide tırmanıyor. Final öncesinde artık son düzlüğe girilirken bu akşamki ada konseyinde bir ad daha eleme adayı olarak belirlendi. Survivor 2020’nin bu kaşmaki yeni bölümünde yarışmacılar iletişim ödülü için parkurda mücadele verdi. İletişim ödülü gerisinde ise haftanın elenen isminin belirleneceği ada konseyi telaşı yaşandı. Survivor’da elenen ismin kim olduğunu ve iletişimi kimin kazandığını haberimizden göreiblirsiniz. İşte Survivor’da bu akşam yaşananlar…

SURVİVOR’DA İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Her hafta düzenlenen iletişim ödülü oyunu bu hafta da nefesleri kesti. Yarışmacılar aylardır uzak kaldıkları aileleri ve arkadaşlarıyla konuşabilmek namına iletişim ödülünde tüm hünerlerini sergiledi. Bu akşamki iletişim ödülünü 10’a 5’lik net bir skorla Mavi Ekip (Cemal Can, Nisa, Berkan, Barışma) kazanmayı başardı. İletişimi şampiyon yarışmacılar telefonda bir yakınıyla tavır fırsatı yakalarken ailelerinden gelen videolu mesajlarla da moral depoladı. Yarışmacılar hem instagram hesapları için videolar çekti. İletişimi kazanan yarışmacılarcan Cemal Can’ın Danla Bilic ile olan konuşmaları da geceye damgasını vurdu.


SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020’nin bu akşamki 123. yeni bölümünde eleme konseyi telaşı yaşandı. Bu hafta yapılan 3 dokunulmazlık oyununu da şampiyon ad Sercan Şimşek olmuştu. Survivor Sercan eleme adayları olarak Barıştırma, Nisa ve Berkan ismini söylemişti. Bu akşam yapılan eleme konseyinde ise eleme adaylarından minimum oyu alarak Survivor’a veda eden ad Nisa Bölükbaşı oldu.

Nisa: ” Berkan devam ettiği için çok lakin çok mutluyum. Berkan potaya girince korktum çünkü Berkan performans olarak muhakkak haketmiyordu. Fazla fakat çok mutluyum Berkan kaldığı için”

Acun Ilıcalı: ” Bugün Survivor bir rengini kaybediyor. daima naziktin ve kibardır. Bir çok genç kıza misal oldun. Sen gidiyorsun diye bir çok arkadaşın ve biz de üzgünüz”

Son güncelleme: 00:28 - 01.07.2020
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER