kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Batıhan Şimşek: “Ünlü sinema oyuncusu ve yapımcısı kadar dolandırıldım”

Başarılı tiyatro oyuncusu Batıhan Yıldırım, bir vakit önce sosyal ağ üzerinden meşhur sinema oyuncusu ve yapımcısı ile iletişime geçerek süreklilik verdiğini ama geri dönüş almadığını dile getirdi.

Batıhan Şimşek: “Ünlü sinema oyuncusu ve yapımcısı kadar dolandırıldım”

Başarılı tiyatro oyuncusu Batıhan Yıldırım, bir vakit önce sosyal ağ üzerinden meşhur sinema oyuncusu ve yapımcısı ile iletişime geçerek süreklilik verdiğini ama geri dönüş almadığını dile getirdi. Senaryoyu verdikten sonradan sosyal ağ hesabının çalınıp, kapandığını elinde kanıt kalmadığını söyleyen Şimşek,"Kim olduğunu ayrıntılı açıklamak istemiyorum rencide olmasın lakin fazla ünlü bir yapımcı ve oyuncu. Büyük başarılara imza atmış bir kişi olduğu için 40 yıl düşünseniz senaryoyu alıp izinsiz kullanacağı aklınıza gelmez. Ben de bu sebeple güvendim yazdım kendisine, hesabımıda kendileri çaldılar ola ki kanıt bırakmamak için bilemeyeceğim. Kendime yeni hesap açtım ve umursamadım olayı lakin film gösterime girince doğruca benim senaryom olduğunu gördüm sadece bir sahne değiştirilmişti, deliye döndüm. Benim senaryomu kullanıp bir teşekkür bile etmedi, para istememiştim zaten ama insan vefa ve teşekkür bekliyor. Sonuç Olarak emek verip yazdığım senaryo ile milyonlar kazandı adam" dedi.

                         

 Filmi izledikten sonra tekrardan meşhur yapımcı Ş.G ile iletişime geçtiğini bildiren Batıhan Yıldırım, tüm sosyal medya hesaplarının iddia edilen kişi göre engellendiğini dile getirerek, “Mahkemelerde uğraşmak istemiyorum, ama hakkımı da helal etmiyorum” diye konuştu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER