Çağlar Ertuğrul'un İlkokul Anıları

Çağlar Ertuğrul'un ilkokul yıllarındaki unutulmaz anılarına tanık olmaya hazır mısınız? O dönemde yaşadığı sevimli ve eğlenceli anıları keşfedin ve nostaljik bir yolculuğa çıkın.

Çağlar Ertuğrul'un İlkokul Anıları

Çağlar Ertuğrul, İzmir'de Salih İşgören İlkokulu'nun yıkılmış hali önünde poz vermişti. "İlkokul hocalarım beni hep döverdi. Ben de okulu komple alıp yıktırdım. Yerine bir şey de yaptırmayacağım. Molozlaşan travmalarım gibi kalsın bu halde" mesajı çok konuşulmuştu. Etiler'de objektiflere yansıyan oyuncu, sosyal medyada gündem olan paylaşıma açıklık getirdi.

Öğretmen Şiddeti İfşası


Öğretmen Şiddeti İfşası

İlkokulda öğretmen şiddetine maruz kaldığını anlatan ünlü isim, "Arkadaşım bizim ilkokulun yıkıldığını söyledi. Daha sonra sebebi depreme dayanıksız olduğu için yıkıldığını öğrendim. Umarım Türkiye genelinde sadece okullar değil, hastaneler deprem için sağlamlaştırılır. Ben de üzüldüm, sonuçta anılarımızın olduğu bir yerdi. Bina yıkılınca bir paylaşım yapacaktım, 'ne güzel anılarımız oldu' diye. Sonra değiştirdim, 'Ben aldım yıktırdım' diye paylaştım. Çocuğa şiddet kısmı gerçek, sadece ben değil, belki hala vardır. Maalesef ilkokul seviyesinde bir öğretmen şiddeti var çocuklara" ifadelerini kullandı.

"ÖNEMLİ BİR YARAYA PARMAK BASTIM"

Çok destek mesajı da aldım. O dönem sınıf arkadaşlarım çok kötü şiddete maruz kalıyordu. Dayak olmamalı. Böyle yazdığım için gündem oldu. Belki de önemli bir yaraya parmak basmış olduk.

Öğretmen Şiddetinin Düzeltimesi Gerektiğini Belirtti


Öğretmen Şiddetinin Düzeltimesi Gerektiğini Belirtti

Çağlar Ertuğrul, "Siz çocukken okulda şiddet yaşadınız mı?" sorusuna, "Ben de maalesef ilkokul döneminde öğretmen şiddetine maruz kaldım ama o dönem sadece ben değil, Türkiye’nin çok yerinde vardı. Bence düzeltilmesi gereken bir şey bu" cevabını verdi.


Çağlar Ertuğrul'un İlkokul Anıları

Kaynak: Milliyet

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2024, 08:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER