İNCİ TANELERİ: YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İnci Taneleri dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Merakla beklenen gelişmeler ve sürprizlerle dolu anlar için heyecanlanın. İnci Taneleri'nin yeni bölümü için ipuçları burada!

İNCİ TANELERİ: YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Gündemden düşmeyen İnci Taneleri’nin merakla beklenen yeni bölüm tanıtımı izleyici karşısına çıktı. Tanıtımda, Piraye (Selma Ergeç) ve Dilber’in (Hazar Ergüçlü) pavyonda ilk kez yüz yüze geldiği anlar dikkat çekti. Azem, Dilber ve Piraye üçgeninde nelerin yaşanacağı, yeni bölüm için heyecanı arttırırken, Azem'in kararının ne olacağı ise bu akşam yayınlanacak bölümde ortaya çıkacak.

YILMAZ ERDOĞAN'IN ŞİİR SÜRPRİZİ


YILMAZ ERDOĞAN'IN ŞİİR SÜRPRİZİ

İnci Taneleri'nin tanıtımında Yılmaz Erdoğan'ın kaleme aldığı şiir izleyicileri duygulandırdı. Azem'in dizeleri olan "Hep bir şarkı buluruz eşlik etsin diye hüznümüze… Katıksız değildir bu şehirde hüzün, güzel şeyler de olur elbette…" sosyal medyada da büyük beğeni topladı. Şiir, dizinin duygusal atmosferini bir kez daha vurguladı.


İNCİ TANELERİ: YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İNCİ TANELERİ SON BÖLÜM... Azem, Dilber ve Piraye üçgeninde nelerin yaşanacağı dizinin yeni bölümüne dair merakı iyice arttırırken, iki farklı hayatı yaşamaktan yorulan Azem’in kararının ne olacağı ise dizinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde belli olacak. “BELKİ SEN EDEBİYAT BİLİYORSUN AMA BİZİM DE DERDİMİZ VAR!” İnci Taneleri’nin tanıtım filminde dikkat çeken bir diğer detay ise Dilber’in Azem’in karşısına dikildiği sahne oldu. Hislerine bir türlü karşılık bulamayan Dilber’in Azem’e “Senin içinde bir yerde bana olan aşkın var. Belki sen edebiyat biliyorsun ama bizim de derdimiz var…” sözleri ikilinin bir yol ayrımında olduğuna dair kafalarda soru işareti bıraktı.

GÜÇLÜ KADRO, GÜÇLÜ SENARYO BKM imzalı yapımın güçlü oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile birlikte Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan yer alıyor. Herkesin ‘inci’likli bir hikayesinin olduğu projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor. Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri dizisi, yeni bölümleri ile perşembe akşamları Kanal D’de ekrana gelmeye devam edecek.

Kaynak: Milliyet


İNCİ TANELERİ: YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2024, 13:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER