Miss Turkey Güzeli Açalya Samyeli Danoğlu Bursa’da Yeni Bir Hayat Kurdu

'İşler Güçler' adı dizide ve 'Düğün Dernek' adlı filmlerinde kamera karşısına geçen 2012 Türkiye güzeli Açalya Samyeli Danoğlu (32), geçtiğimiz gün İstinyePark AVM'de objektiflere yakalandı. Gerek mankenlik gerekse oyunculuk kariyeriyle bir dönem çok konuşulan Danoğlu, yeni hayatını kameralara anlattı.

Miss Turkey Güzeli Açalya Samyeli Danoğlu Bursa’da Yeni Bir Hayat Kurdu

‘İşler Güçler’ adı dizide ve ‘Düğün Dernek’ adlı filmlerinde kamera karşısına geçen 2012 Türkiye güzeli Açalya Samyeli Danoğlu (32), geçtiğimiz gün İstinyePark AVM’de objektiflere yakalandı. Gerek mankenlik gerekse oyunculuk kariyeriyle bir dönem çok konuşulan Danoğlu, yeni hayatını kameralara anlattı.

 

2012 Miss Turkey birincisi olan Açalya Samyeli Danoğlu, aynı yıl İşler Güçler’de ‘Türkiye güzeli Zeynep Şimşek’ karakterine hayat vermişti. 2013’te ise başrollerini Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in paylaştığı Düğün Dernek filminde rol alarak beğenileri üstünde toplamıştı.

Tescilli güzel, üç senedir birlikte olduğu iş insanı Adem Ermanoğlu ile Aralık 2016’da nikâh masasına oturarak evlenmişti. Paris’teki Shangri La Hotel’de gerçekleşen düğüne yaklaşık olarak 70 kişi düğüne katılarak nikah yapılmıştı.

Açalya, “mankenlik bana göre değil”

 

Açalya Samyeli, “Miss Turkey birincisi olduktan bir yıl sonra mankenliği bıraktım. Bana göre olmadığını anladım. Keyif almadığım için açıkça yapmak da istemiyorum. Mesleği severek yapmazsanız olmuyor” açıklamasını yaparak mankenliğe dönüş yapmayacağını kesin bir dille söylemişti.

Samyeli, “büyük konuşmayı hiç sevmem”

 

Uzun süredir herhangi bir projede yer almayan ünlü güzel, İstinyePark’ta basın mensuplarının soruları üzerine şu şekilde yanıt verdi;  “Bursa şehrine yerleştim. Kendi iş yerimi açtım. Şu an onunla ilgileniyorum. Onun dışında da aile saadeti yaşıyoruz. ‘Ekranlara dönemem’ şeklinde demiyorum. Çünkü büyük konuşmayı hiç sevmiyorum. Şimdilik kısmet diyelim” ifadelerini kullanarak soruları cevapladı.

 

 


Kaynak: Magazin Haberleri
Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2024, 15:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER