Tuba Büyüküstün'den sürpriz proje!

MedyaRadar'ın haberine tarafından Star TV’de ekrana gelecek dizide dünyanın her yerinden büyük bir hayran kitlesine sahip Tuba Büyüküstün kendi kimliğiyle konuk olarak yer alacak. Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’ın kaleme aldığı Ali Alim’in yönetmenliğini üstlendiği Barış.

Tuba Büyüküstün'den sürpriz proje!

MedyaRadar'ın haberine tarafından Star TV’de ekrana gelecek dizide dünyanın her yerinden büyük bir hayran kitlesine sahip Tuba Büyüküstün kendi kimliğiyle konuk olarak yer alacak.

Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’ın kaleme aldığı Ali Alim’in yönetmenliğini üstlendiği Barıştırma Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi Türkiye’nin önde gelen oyuncularının yer aldığı dizi önümüzdeki günlerde çekimlere başlıyor.

Meşhur oyuncular ve menajerlerinin dünyasını tüm açıklığıyla anlatan dizi dünya üstünde rekorlar kırmaya devam ederken Türkiye uyarlaması çoktan merak ediliyor. Proje her tarafında hikayeye davetli olacak meşhur isimlerden ilki; keza Türkiye’de hem de dünyanın birçok ülkesinde geniş kitlelere hitap eden hoş oyuncu Tuba Büyüküstün oldu.

Büyüküstün çekimlerin başlamasıyla birlikte sete çıkacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER