Ünlü Türkücü Songül Karlı’dan Dikkat Çeken Yeni Paylaşım!

Sosyal medyanın aktif ünlülerinden Songül Karlı, ev halini takipçileriyle paylaştı. Takipçileri Songül Karlı'ya çok değişmiş olduğunu söyledi. 

Ünlü Türkücü Songül Karlı’dan Dikkat Çeken Yeni Paylaşım!

Sosyal medyanın aktif ünlülerinden olan Songül Karlı, en son ev halini takipçileriyle paylaştı. Son paylaşımına yorum yağdıran takipçileri Songül Karlı’yı yine çok değişmiş olduğunu söyledi.

 

Son dönemde geçirdiği estetik operasyonlardan sonra yüzü çok değişen ünlü türkücü Songül Karlı, sosyal medya hesabından sık sık kendi fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor.

Instagram hesabından yayınladığı karelerle dikkatleri üzerine çeken Karlı, son olarak ise ev halini paylaştı. Karlı’nın fotoğrafını yine hiç kimse kendisine benzetemedi.

 

Songül Karlı Fotoğrafta Gözlük Taktı

Hayranları, fotoğrafa çok sayıda yorum yaptı. Ancak Karlı’nın takmış olduğu gözlük yine onu bambaşka birine dönüştürdü.

 

Hayranları, gözlüğün de yakıştığını ancak gözlüksüz halinin daha iyi olduğunu yorumlarda belirtti. Oyuncunun ev hali kısa sürede gündeme gelmeyi başardı.

Songül Karlı, “İnanmam için görmem gerek”

 

Karlı, ayrıca sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına “İki çeşit insan vardır. İnanmam için görmem gerek, diyenler ve görmem için önce İnanmam gerek diyenler.” notunu ekleyerek sevenleriyle paylaştı.


Kaynak: Magazin Haberleri
Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2024, 13:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER