Çocuklarla iyi anlaşan tipler

Çocuklarla iyi anlaşan tipler

Çocuklarla iyi anlaşan tipler

Çocuklarla iyi anlaşan tipler

Ah, çok tatlı bir bebeğiniz var! O fotoğrafa her baktığınızda kalbinizi eritiyor, değil mi? Ama aslında o bebek sizin değildir. Sadece tanışma uygulaması profiliniz için yeni bir “aksesuardan” başka bir şey değil. Sizce de biraz garip değil mi?


Hızlı romantik

Bu profile sahip kişilerin mükemmel kimyayı yakalaması iki kişinin aynı anda birbirinden hoşlanması, an meselesidir. “Daha önce hiç kimseyle bu kadar yakın hissetmemiştim,” gibi romantik sözler söylemeye ve size romantik bir ilişki vaat etmeye başlaması da öyle… Siz iyisi mi karşılıklı romantik iltifatlar yazmaya başlamadan önce gerçek hayatta tanışmayı bekleyin.


Adrenalin bağımlısı

Bungee jumping, kano kullanmak, paraşütle atlamak, rafting, dağ tırmanışları – extreme macera sporları listesi böyle uzayıp gider ve bu tip profile sahip kişiler için hiçbir şey fazla heyecan verici değildir. Bu tarz bir profili beğendiyseniz, ilk buluşmada hayatınızı riske atmaya hazır olun!


Snapchat karakteri

Mutlaka gördüğünüz profillerden biri de Snapchat karakterli fotoğraflar. Pek çoğumuz Snapchat uygulamasıyla oluşturduğumuz kedi, köpek, panda yüzlü fotoğrafı olan biriyle buluşma fikrini eğlenceli bulabilir…


Dost canlısı

Online tanışma uygulaması kullanan herkes mutlaka bu tip sosyal bukalemun profillere denk gelmiştir. Onlar fotoğraftaki insan kalabalığının içinde kaybolmaktan çok hoşlanırlar ve aslında profilin sahibinin fotoğraftakilerden hangisi olduğunu anlamak imkânsızdır.


Hayvan sever

Bir köpek yavrusu, hamster, kuzu ya da kobraya kim sarılmak istemez ki, ya da – özellikle erkeklerin sıklıkla yaptığı gibi – safaride vahşi bir hayvanla poz vermek… Tabi ya, neden olmasın?


Ayna hastası

Online tanışma uygulaması kullananların hiç kuşkusuz en çok karşılaştığı profil budur: Kendine aşık ayna fotoğrafçıları. Sorsanız bahaneleri hep hazırdır; mükemmel bir selfie ya da iyi ışık yakalamak hiç de kolay değildir ve yakalamışken de çekim yapılır.


Kötü kız/Kötü çocuk

Tehlikeli bir pozla desteklenen karanlık ve düşmanca fotoğraflar… Aslında profil her haliyle “BENDEN UZAK DUR” diye bağırıyor. İnsan böyle birinin tanışma uygulamasında ne yaptığını düşünmeden edemiyor.


Yüzü olmayan tipler

Bu tarz profillerde ne yüz ne de iç güzelliği çok da önemli değil. Asıl mühim olan vücudunuzdur. O yüzden, bu tip bir profili tamamlamak için bir vücut geliştiricisi olmanız ya da bel bölgesindeki seksi kıvrımlarınızla rahat olmanızda fayda var.


Fitness delisi

Spor salonunda ya da koşu pistinde çekilmiş selfielerle dolu bir profil. Bu tarz birinin dikkatini çekmek için en iyi protein tozu ya da son çıkan crossfit antrenmanı konusunda biraz bilginiz olsa iyi olur, aksi takdirde yarış dışında olmanız işten bile değil.Hthayat


Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2018, 11:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER