Depremzede Efe'ye, Fenerbahçeli Futbolcular Sürpriz Yaptı!

Fenerbahçeli futbolcu Mert Hakan Yandaş, depremde enkaz altından kurtarılan Efe'yi önce teknik direktör Jorge Jesus ile sonrasında takım arkadaşı Attila Szalai ile görüştürdü.

Depremzede Efe'ye, Fenerbahçeli Futbolcular Sürpriz Yaptı!

Fenerbahçe’de teknik direktör Jorge Jesus ve futbolculardan Mert Hakan Yandaş ile Attila Szalai, Gaziantep’teki deprem enkazından çıkarılan ve tedavi edilen 7 yaşındaki Umut Efe Kalfa’yla telefonda görüştü.

Sarı-lacivertli kulübün sosyal medya hesaplarından paylaşılan videoda Mert Hakan Yandaş’ın, 4 gün önce Gaziantep’teki enkazdan çıkarılan ve hastanede tedavi edilen 7 yaşındaki Umut Efe Kalfa ile telefonda görüntülü görüştüğü görüldü.

Kulüp tesislerinde bulunan Mert Hakan Yandaş, Umut Efe’ye, “Bak şimdi, iyileştikten sonra geleceksin ya Samandıra tesislerine, sana tesisleri gezdireceğim, bir de sana sürprizim var, sana kim selam verecek bak” diyerek, telefonu tesislerde yemek yiyen teknik direktör Jorge Jesus’a götürdü.

Portekizli teknik adam, geçmiş olsun dileklerini ilettiği Umut Efe’ye “Seni çok öpüyorum.” dedi.

Daha sonra Atilla Szalai’nin yanına giden Mert Hakan Yandaş, Umut Efe’yi Macar oyuncuyla konuşturdu.

Depremzede çocukla Türkçe iletişim kuran Szalai, “Geçmiş olsun, nasılsın? İnşallah İstanbul’da, statta görüşürüz. Kendine iyi bak.” ifadelerini kullandı.

Umut Efe’nin “Teşekkür ederim, sizi çok seviyorum abi.” diye karşılık verdiği Szalai, asker selamı vererek, “Ben de seni.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER