Valmont, Happy Mask'ten 40. Yıl Daveti

Valmont, Happy Mask'ten 40. Yıl Daveti

Dünya çapında tanınan cilt bakımı markası Valmont, İsviçre Alpleri'nden ilham alarak geliştirdiği Prime Renewing Pack'in 40. yılını Four Seasons Hotel Bosphorus'ta düzenlediği etkileyici bir lansmanla kutladı. "Happy Mask" adı verilen bu etkinliğe moda, basın, cemiyet, iş ve sanat dünyasından birçok ünlü isim katıldı ve büyük bir ilgiyle karşılandı.

Valmont Happy Mask 40. Yıl Lansmanı’nda davetin en sahipliğini üstlenen 4A Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çelikkol ve Marka Müdürü Özge Yılmazer Can, Happy Mask’i tanıtan ilham verici konuşmalarıyla, markanın yolculuğunu ve gelecek vizyonunu anlattılar.

Davetliler, özenle hazırlanmış ikramlar eşliğinde keyifli sohbetler gerçekleştirirken, DJ Çetin Pınarlı’nın performansıyla dans ettiler. Davetliler uygulanan ışıltılı mutlu makyaj ile kendilerini özel hissederken keyifli bir makyaj deneyimi de yaşadılar. Davetin en göze çarpan detaylarında biri de özel tasarımla yapılan iki buçuk metre boyundaki pastaydı. Davetliler pastayla fotoğraf çekilmek için uzun sıralar oluşturdular. Moda, basın, cemiyet, iş ve sanat dünyasından ünlü isimlerin katıldığı davete; Alegra Levi, Serap Sarı, Tuğçe Peksayar, Nalan Aksoy, Elif Eren, Arzu Kunt, Özlem Güsar, Batya Kedubi, Kadriye Olgar, Aslı Saçar, Zeynep Fıratoglu, Seçkin Piriler, Raffi Antik, Volkan Karataş Göksu Öngören Özgür ve Mario Jardel gibi ünlü isimler katılım sağladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER