İş hayatını kolaylaştıran yeni nesil bilgisayarlar

Microsoft CEO'su SatyaNadella'nın da belirttiği gibi “Şirketler, iki yılda tamamlayacağı dijital dönüşüm sürecini Covid 19 ile iki ayda tamamladı”.

İş hayatını kolaylaştıran yeni nesil bilgisayarlar

Microsoft CEO'su SatyaNadella'nın da belirttiği gibi “Şirketler, iki yılda tamamlayacağı dijital dönüşüm sürecini Covid 19 ile iki ayda tamamladı”. Bu da şirketlerin önümüzdeki dönemlerde daha çabuk dijitalleşeceğine dikkat çekici ediyor.

Bu şirketlerden biri de Türkiye'nin teknoloji markası Casper. Uzakta çalışma sistemine uyumlu ürünleriyle dijitalleşme sürecini hızlandıran Casper, yeni cins bilgisayarları, yerinde üretimi, lojistik ve teknik servis hizmetleri ile meslek hayatını kolaylaştıran kurumsal çözümler sunmaya devam ediyor.

Yeni tür iş bilgisayarlar
Üretkenliği ve motivasyonu artırmanın önemi, çalışanların başarısı, teknolojik ve dijital çözümlerin verimliliğine tabi. Bu anlamda tüm kurumların ve kullanıcıların meslek yaşamlarını sorunsuz sürdürmeleri, tüm teknoloji çözümleri sunan şirketler için öncelikli yük taşımaktadır. İş hayatını kolaylaştıran teknolojilerin başında iş bilgisayarları geliyor. İş bilgisayarlarının ergonomik, fonksiyonel ve performanslı olması yük kazan kazanmakta.

Casper Nirvana X400
Casper'ın yeni ürünü X400 meslek hayatını kolaylaştıran çözümler sunmaya devam ediyor. Casper Nirvana X400, yüksek performans sunan aktüel işlemcileri, günümüz trendlerini takip eden ince çerçeve ve tasarımı, ultra hafifliği, inceliği, 14 inç ve 180 derece açılabilen ekranı ile şirketlerin dijitalleşme sürecinde yeni deneyimler sunmayı vadediyor. Uzun ömürlü pili, yüksek depolama alanı, yeni nesil işlemcileri ve yüksek temas hızı ile günümüz meslek hayatında daha üretken olmak isteyenler için geliştirildi.

Daha mobil, daha esnek
Yeni ürünleri ile ilgili bilgi veren Casper Kurumsal İletişim Direktörü Ahmet Beliktay “Alıştırma hayatı şekil değiştiriyor. Biz de Casper olarak buna uygun olarak mekân bağımsız ürünler geliştiriyoruz. Birçok şirket masaüstü bilgisayarlar kullanırken, Covid 19'un başlamasıyla birlikte evden çalışma sürecine hazırlanmış değillerdi. Evden çalışmaya ihtimal sağlayacak yeni ürünler ve imal biçimleri geliştiriyor, şirketlerin dijital değişim sürecine menfaat sağlamaya çalışıyoruz. Nirvana X400, mekân egemen, ergonomik, gün boyu dayanan batarya çözümleri ile kuytu çalışılabilecek bir mahsul. Casper kurumsal ürünlerinin esas özelliklerinden biri de emniyet konularında şirketlere fazla avantaj sağlamasıdır. Avrupa'nın en büyük bilgisayar üretim tesislerinden birine sahip olan Casper'da bilgisayarlar elektriksiz ortamda işlemci ve RAM performansı kaybı olmadan üretiliyor. Kurumsal iş ortaklarımıza sunduğumuz “Uygun Servis” hizmetimizle, herhangi bir teknik sorun aleyhinde ürünlerimizin bakım ve servislerini 24 saat dolmadan uygun çözüyoruz. Ayrıca şirketlere ürünlerin performanslarını artırıcı çözümler sunmak için incelemeler yapıyoruz” dedi.

 

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER