kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Bakan Çavuşoğlu'ndan AB Ziyaretindeki Protokol Tartışmalarına İlişkin Açıklama

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kuveyt Bakanı Şeyh Dr.

Bakan Çavuşoğlu'ndan AB Ziyaretindeki Protokol Tartışmalarına İlişkin Açıklama

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kuveyt Bakanı Şeyh Dr. Ahmed Nasır El-Muhammed El-Sabah ile ortak basın toplantısı düzenledi. Bakan Çavuşoğlu, AB'nin Türkiye ziyaretindeki uygulanan protokol tartışmasına ilişkin "Görüşmede uygulanan protokolde AB tarafının talepleri ve telkinleri karşılanmıştır" dedi.

s-08b0423b3d738f875a95110ac3b7af0d41a311
İşte Bakan Çavuşoğlu'nun açıklamaları:Arkadaşlarımız teknik düzeyde istişarelerini devam ettiriyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın Sayın Merkel'le, Sayın Macron'la gerçekleştirdirdiği görüşmeler malumunuz. Görüşmelerde her iki taraf da açık bir şekilde beklentilerini ifade ettiler. Bizim ve AB tarafının yaptığı açıklamalarda bu görülüyor. Biz, AB'den beklentilerimizi dile getirdik, artık somut adımlar atılması gerektiğini söyledik.

"Protokolde AB tarafının talepleri karşılanmıştır"

s-ac6c71001fc689ae513dec6731e9ac607dd184
"Türkiye'de yapılan görüşmelerde uyguladığı protokol Türk misafirperverliğiyle uygulanır. Bu ziyarette de böyle oldu. Cumhurbaşkanımızın makamında yapılan görüşmede uygulanan protokolde AB tarafının talepleri karşılanmıştır, talepleri doğrultusunda oturma düzeni planlanmıştır, nokta... Türkiye ithamları olmasaydı bu kadar net açıklamayacaktık.Protokol birimlerimiz önceden bir araya geldi ve onların telkinleri ve talepleri karşılanmıştır."

Ne olmuştu?

AB Komisyon Başkanı Ursula, Erdoğan'ı Ziyareti Sırasında Sandalye Verilmesini Bekledi, Koltuğa Oturdu - Alman Gazetesi Bild Oturma Düzenini Manşetine Taşıdı: 'Erdoğan Yanına Almadı'
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER