Diyanet Başkanı Erbaş, Antalya'da

Antalya'nın Kemer ilçesinde 15 Temmuz Derneği’nce bu yıl 6’ncısı düzenlenen Şehit Aileleri Buluşmasına, Diyanet İşleri Başkanı Prof.

Diyanet Başkanı Erbaş, Antalya'da

Antalya'nın Kemer ilçesinde 15 Temmuz Derneği’nce bu yıl 6’ncısı düzenlenen Şehit Aileleri Buluşmasına, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’da katılarak dua etti.

Kemer İlçesi Tekirova Mahallesinde bulunan bir otelde 15 Temmuz Derneği tarafından düzenlenen 6’ncı Geleneksel Şehit Aileleri buluşmasının ikinci gününe Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş katıldı. Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, şehitler için okutulan hatimlerin duasını yaptı.


Erbaş, duasında İstanbul’da yaşanan bombalı terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlar için, "Dün hain bir saldırıda canlarını feda eden 6 kardeşimizin de ruhlarını şad eyle yarabbi. Onların da kabirlerini cennet eyle yarabbi. Yaralanmış olan kardeşlerimiz var, onlara acil şifalar nasip eyle yarabbi. En kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını ihsan eyle yarabbi" dedi.

Programa Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Antalya Vali Yardımcısı Güher Sinem Büyüknalçacı, Kemer İlçe Jandarma Komutan Vekili Teğmen Mustafa Koçak, 15 Temmuz Derneği yönetim kurulu üyesi ve şehit İlhan Varank'ın ablası Ayşe Varank Arslantürk ile 15 Temmuz Derneği Başkanı İsmail Hakkı Turunç da katıldı.

İstiklal Caddesi'nde patlama: 6 can kaybı, 81 yaralı

 

İstiklal bombacısı böyle yakalandı!

 

Beyoğlu'nda patlamanın yaşandığı yere karanfiller bırakıldı

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER