kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Silahlı Saldırıya Uğrayan Şarkıcı Bulut Duman Hakkında 'Çocuk İstismarı' Soruşturması Açılmış

Kadıköy'de pazartesi günü silahlı saldırıya uğrayan şarkıcı Bulut Duman’a “Çocuğun nitelikli cinsel istismarı”soruşturma açıldığı, tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen Bulut’un da adli kontrol tedbiriyle serbest bırakıldığı ortaya çıktı. İstanbul Anadolu Cu.

Silahlı Saldırıya Uğrayan Şarkıcı Bulut Duman Hakkında 'Çocuk İstismarı' Soruşturması Açılmış

Kadıköy'de pazartesi günü silahlı saldırıya uğrayan şarkıcı Bulut Duman’a “Çocuğun nitelikli cinsel istismarı”soruşturma açıldığı, tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen Bulut’un da adli kontrol tedbiriyle serbest bırakıldığı ortaya çıktı.

s-65a65d054049466b4bd7911d204b00f3db6354
İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın Bulut Duman hakkında başlattığı soruşturmaya göre E.H. (26) , 12 Kasım günü emniyete giderek kendisini Alp olarak tanıtan biriyle eşcinsel ilişkiye girdiği yönünde ifade verdi. E.H. ifadesinde Alp isimli kişinin Gürcistan’dan 30 bin dolar karşılığında taşıyıcı bir anneden bebek yaptığını ve kızının 15 aylık olduğunu söylediğini anlattı. DHA'nın aktardığı bilgiye göre, Alp isimli bu kişinin  kendisinden bebeğin cinsel istismarına yönelik tekliflerde bulunduğunu öne süren getiren E.H. şoka uğradığını ve  teklifi reddettiğini ifadesinde belirtti. E.H. söz konusu durumu arkadaşı aracılığıyla bir avukata anlattığını, avukatın bu durumun suç olduğunu ve polise bildirmesi gerektiğini ifadesinde belirtti. Avukatın durumu Kadıköy Çocuk Büro Şubesi’ne bildirdiği anlatılan emniyet ifadesinde, Çocuk Büro Şubesi’nin kendisini Alp olarak tanıtan kişinin aslında  Bulut Duman olduğu da aktarıldı.

Suçlamaları reddetti

s-4b989ee53576e2b2f61a51371ed55dd4a51734
Emniyette şüpheli sıfatıyla ifade veren Bulut Duman ise kızının annesiyle aralarında sorun olduğu için ayrı yaşadıklarını ve kendisinin kişisel gelişim hizmetleri veren bir şirkette yönetici olarak çalıştığını söyledi. E.H. ile bir borç meselesi yüzünden görüştüklerini dile getiren Duman, aralarında cinsel bir ilişki olmadığını ve bebeğe cinsel istismarda bulunmadığını öne sürdü. Duman ifadesinde “Ben çocuğumu iyi yetiştirebilmek için 15’e yakın eğitim aldım. Milli Eğitim’den sertifikalarım da vardır. Öz kızıma karşı böylesine iğrenç bir istismar ve ihlalde bulunmam söz konusu değildir.” dedi.

Adli kontrolle serbest kaldı

s-d5d275d49e9955cc918b4861bd3a08b9233015
İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın 13 Kasım’da şüpheli Bulut Duman’ın üzerine atılı suçun vasıf ve mahiyeti, mevcut delil durumunu dikkate alarak “Çocuğun nitelikli cinsel istismarı” suçundan tutuklanma talebiyle sulh ceza hakimliğine sevk etti.Anadolu Nöbetçi 2. Sulh Ceza Hakimliği’nde sorgusu yapılan şüpheli Duman, “Ben çocuk gelişimciyim, bana iftira attılar. Tutuksuz yargılanmak istiyorum” diye konuştu.  Sulh Ceza Hakimliği de şüphelinin üzerine atılı suçun şüpheli lehine değişme ihtimalinin yüksek olduğuna, tutuklama talebinin orantısız olacağına kanaat getirerek tutuklama talebinin reddine karar verdi. Hakimlik, şüpheli Bulut Duman’ın yurt dışına çıkmamak ve haftada 3 kere karakola gidip imza atmak şeklindeki adli kontrol tedbiri uygulanmasına karar verdi.

Silahlı saldırıya uğramıştı

s-1f81387b5be5c879b8279f4875d11c97b43ae2
Bulut Duman adli kontrol tedbirinin verilmesinden 3 gün sonra Kadıköy’de saldırıya uğramış ve saldırıya ilişkin 3 kişi gözaltına alınmıştı. Gözaltına alınan 3 şüpheliden Recep E. serbest kalırken, şüpheli Yunus Ç. adliyeye sevk edilmişti. Diğer şüphelilerden İlhan Atakan E.’nin ise saldırı anında kendisini vurduğu ve hastanede tedavisinin devam ettiği öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER