Dilber akımına Safiye Soyman da katıldı!

Safiye Soyman, son günlerde sıkça konuşulan “Dilber dansı” akımına katıldığı anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Dilber akımına Safiye Soyman da katıldı!

Yılların şarkıcısı Safiye Soyman, son günlerde sıkça konuşulan “Dilber dansı” adı verilen akımına katıldığı anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Televizyon ekranlarının yeni başlayan Kanal D yapımı dizisi ‘İnci Taneleri’ dillerden düşmemeyi başarıyor. Gerek konusu ve oyuncularıyla dikkat çeken dizinin, her fragmanı sosyal medyada gündem olarak insanların konuşma odağı oluyor.

 

Dizideki ‘Dilber dansı’ olarak bilinen sahneler oldukça dikkatleri üzerine çekiyor. Hem eleştiriliyor hem de birçok ünlü ve fenomen taklit ederek dizinin konuşulmasına bazen eleştiriler almasına neden oluyor.

 

Şarkı ve dansın figürleri ise başta ünlüler olmak üzere herkes tarafından sıkça taklit edilir duruma geldi. Zaman zaman eleştirilerin de odağında olan dans sahneleri, izleyicileri adeta ekrandan ayrılmama sebebi oluyor.

Soyman, “Dilber Dansını Benden Öğrenin”

 

Dilber dansını taklit etmeyen kalmadı denecek kadar az hale geldi. Son olarak şarkıcı Safiye Soyman da akıma katılarak kendi yerini almış oldu.

 

Soyman, kar tatilinden yaptığı paylaşımda Dilber dansına yer vererek şarkı eşliğinde oynadı. Soyman, ” Bakın Dilber’i benden öğrenin.” şeklinde iddialı konuştuğu videosunu takipçileriyle paylaşmaktan çekinmedi. Karlı bir manzarada ateş eşliğinde dans ederek tüm kurtlarını döktü.

 

Erkal Sonel’den Destek Geldi!

 

O anlar ise kısa süre içerisinde sosyal medyaya damga vurdu. Çok konuşuldu. Eleştirilerin odağı olmayı başardı.

Şimdiden gönderi 9 bin beğeniyi geride bıraktı. Çok sevdiği Seda Sayan dostu ise gülen emoji koyarak dostunun paylaşımına yorum yaptı.

Şarkıyı söyleyen Erkal Sonel ise “ Maşallah ablam çok iyi” yorumunu yaparak, desteğini paylaştı. İlerleyen günlerde ise Hazal Ergüçlü’den bu tarz paylaşımlara yönelik bir açıklama geleceği merak konusu olmayı sürdürüyor.

 


Kaynak: Magazin Haberleri
Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2024, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER