THY 19 Mayıs özel uçuş izle

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na özel olarak THY, İstanbul'dan Samsun'a özel uçuş gerçekleştiriyor.

THY 19 Mayıs özel uçuş izle

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na özel olarak THY, İstanbul'dan Samsun'a özel uçuş gerçekleştiriyor. Bu özel uçuş için hatıra biletleri alınmıştı. 

THY'NİN 19 MAYIS ÖZEL UÇUŞU SAAT KAÇTA?

19 Mayıs özel uçuşu, 19 Mayıs 2020'de saat 12.00'da başladı.

THY 19 MAYIS ÖZEL UÇUŞU NASIL İZLENİR?

19 Mayıs özel uçuşunu  https://www.flightradar24.com/THY1919/24865d10 adresinden peşine düşüp takip edebilirsiniz.

thy

HATIRA BİLETİNİ MİLYONLARCA KİŞİ ALDI

Bu tarihi yolculuğuna evlerinde kalarak yeralma isteyen kişiler hatıra biletlerini oluşturdu ve bu biletler "#TarihiYolculuk ve #TK1919" etiketleriyle sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıldı. THY'nin 19 Mayıs özel uçuşu için anı bilet alanların sayısı 8 milyon kişiyi geçti. 

Peki, THY'nin 19 Mayıs özel uçuşu için hatıra bilet nereden, nasıl alınıyor? 

SEFER SAYISI: TK1919 

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Ulusal Mücadele'yi başlattığı tarihten 101 yıl daha sonra, 19 Mayıs 2020'de İstanbul'dan Samsun'a düzenlenecek uçuş, TK1919 sefer sayısı ile gerçekleşti. 

thy ucus

HATIRA BİLET NEREDEN ALINDI?

THY'nin bu tarihi yolculuğuna evlerinde kalarak yeralma isteyenlar "www.tarihiyolculuk.com" adresi üzerinden anı biletlerini oluşturabildi. Oluşturulan hatıra biletler "#TarihiYolculuk ve #TK1919" etiketleriyle sosyal ağ hesapları üzerinden paylaşıldı.

19 MAYIS UÇUŞU İÇİN HATIRA BİLET NASIL ALINIYOR

THY 19 Mayıs özel uçuşuna anı bileti www.tarihiyolculuk.com adresinden alındı. 

THY'nin ilgili sayfasında özel uçuş için "19 Mayıs'ta Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Milli Mücadele'yi başlattığı yere, Samsun'a uçuyoruz. Türkiye'nin sancak taşıyıcı havayolu olarak, bütün vatandaşlarımızı bu özel uçuşa misafir etme ediyoruz. Siz de bu tarihi uçuşumuza katılarak hatıra biletinizi alın, dünyanın en yüksek katılımlı uçuşuna daima birlikte imza atalım"  ifadeleri yer aldı. 

Sayfada isim ve soyadı kısmını doldurarak ve bilgilendirme kutucuğunu doldurarak bilet oluşturulabiliyor. Sitede her yerde bilet hazırlayarak bambaşka tasarımlarda anı biletler elde edilebiliyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER