Gülçin Ergül’den Tümü açıklaması

Tümü grubundaki arkadaşlarıyla barışan Gülçin Ergül'den, dostça talimatlar...

Gülçin Ergül’den Tümü açıklaması

Tümü grubundaki arkadaşlarıyla barışan Gülçin Ergül'den, dostça talimatlar...

Şarkıcı Gülçin Ergül, önceki gün bir YouTube kanalına misafir oldu. Ergül, müzik sektöründe rekabetin fazla pozitif olduğunu söyledi.

HEPSİ ARTIK DEĞIL”

Ergül, “Hepsi grubu üyeleri olarak barıştınız. Yeni bir şarkı yapar mısınız?” sorusuna “Grup olarak arkadaşlığımız devam ediyor. Ama belirttiğimiz gibi herhangi bir çalışma yapmayacağız müzik anlamında. Zaten herkes kendi hayatında, kendi başarısına ulaşmış durumda. Herkes birbirini destekliyor.” cevabını verdi.

Ergül, hem son dönemde müzik sektöründe tekdüze işlerin çıktığını ve insanların 90'lar şarkılarını dinlemekten bıktığını söyledi. Evlilikle ilgili şarkıcı, “Şu an evlenmek gibi bir kararım yok, zaten bir adayım da yok. O yüzden aday yokken de böyle bir şey konuşmama gerek de değil.” açıklamasını yaptı.

“ESKİ HALİMDEN ESER DEĞIL ŞİMDİ”

Gülçin Ergül, yaptığı açıklamayla uyarı çekerken grubun diğer bir üyesi Cemre Kemer de onların eski tarihli bir fotoğrafını paylaşarak sinyâl bir yorumda bulundu.

Bir süredir tatilde bulunan hoş şarkıcı bikinili bir fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı. Fit vücuduyla uyarı çeken şarkıcı Cemre Kemer’in paylaşımına fazla sayıda beğeni geldi. Kemer yaptığı paylaşımına “O halimden eser yok hemen” notunu düştü.

Son güncelleme: 12:02 - 02.07.2020
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER