kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Ozan Güven’e dizi partnerleri Aslı Enver, Birce Akalay ve Nur Fettahoğlu’ndan ağır tepki

Ozan Güven, Babil dizisinde Dominant karakterine yaşam veriyordu.

Ozan Güven’e dizi partnerleri Aslı Enver, Birce Akalay ve Nur Fettahoğlu’ndan ağır tepki

Ozanven, Babil dizisinde Dominant karakterine yaşam veriyordu. Başarılı performansı ile alkış alan bir isimdi. Ancak sevgilisi Deniz Bulutsuz’a karşın hakkındaki iddialar ortalığı keza karıştırdı ayrıca de büyük bir tepki aldı.

Demet Özdemir ve Hazal Kaya en yüksekten tepkilerini dile getiren isimler oldu. Ozan Güven, aleyhinde dilekçesinde korkutma edildiğini iddia etti lakin Deniz Bulutsuz'un gözünün hali, makul düzeyde değildi. Babil dizisinin bu durumdan nasıl etkileneceği de merak konusu oldu. Ozan Güven, başrolde yer alan bir ad ve bu konu dizi adına da son derece sıkıntılı bir şart yaratıyor. Babil dizisinin kadın oyuncularından Aslı Enver, “Şiddetin her türlüsüne hayır” diyerek net bir konuşma ortaya koydu.

Nur Fettahoğlu ise “Kendimi bildim bileli, gücüm yettiğince kadına şiddete aleyhinde sesimi çıkardım, çıkarmaya da devam edeceğim çünkü her ne olursa olsun bu konuda fikrim değişmeyen. Baskı kimden gelirse gelsin her türlüsüne karşıyım, kabul edilemez” diyerek en dinç tepkiyi bildiren kişi oldu.

Babil dizisinde İlay karakterini canlandıran Birce Akalay ise Twitter hesabı üzerinden konu hakkında açıklamada bulundu. Birce Akalay daha dengeli bir dil kullanmayı seçim ederek, şu mesajı verdi:

“Kadına zorlama asla onaylanamaz. Hele fakat bildiğimiz,gördüğümüz, bana kalırsa yaşadığımız onca acıdan daha sonra. Bugün senelerdir tanıdığım ve benimle aynı düşüncelerde olduğundan kesin olduğum arkadaşım Ozan'ın yaşadığı ve yaşattığı bu acıdan, gördüklerim ve duyduklarımdan son derece üzgünüm. Twitter herkesin özgürce düşüncelerini dile getirdiği bir mecra.Benim için de farksız inanın. Ancak böyle bir gidişat dostunuzun başına geldiğinde yaşadığınız şokla insan sözlerini nasıl seçeceğini bilemiyor. Tek söyleyebileceğim şaşkın ve herkes için ebedi dertli olduğumdur.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER