kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Meksika'da silahlı hücum: 24 ölü

BUENOS Meksika'da bir rehabilitasyon merkezine düzenlenen silahlı saldırıda 24 birey öldü, 7 birey yaralandı. Meksika basınında çıkan habere göre, ülkenin Guanajuato eyaletine bağlı Irapuato şehrinde, uyuşturucu madde bağımlılarının bulunduğu bir rehabilitasyon merkezine düze.

Meksika'da silahlı hücum: 24 ölü

BUENOS Meksika'da bir rehabilitasyon merkezine düzenlenen silahlı saldırıda 24 birey öldü, 7 birey yaralandı.

Meksika basınında çıkan habere göre, ülkenin Guanajuato eyaletine bağlı Irapuato şehrinde, uyuşturucu madde bağımlılarının bulunduğu bir rehabilitasyon merkezine düzenlenen silahlı saldırıda 24 kişinin öldüğü 7 kişinin de yaralandığı bildirildi.

Irapuato Emniyet Sekreteri Pedro Cortes Zavala, yaralıların çevre hastanelere sevk edildiğini, birincil belirlemelere kadar, merkezde yaklaşık 35 kişinin olduğu ve bazılarının kaçmayı başardığını söyledi.

Saldırganların rehabilitasyon merkezine araçla geldiğini aktaran Zavala, merkezde yer alan şahısların yere yatırılıp infaz edildiğini ve olayı kimin gerçekleştirdiğine dair demin bir ize rastlanmadığını belirtti.

Irapuato şehrinde geçen ayın başlarında diğer bir rehabilitasyon merkezine yapılan saldırıda 10 kişi hayatını kaybetmişti.

Şubat ayının başlarında bambaşka bir rehabilitasyon merkezinden silahlı kişilerce 5, geçen aralık ayında da başka bir rehabilitasyon merkezinden 25 kişi kaçırılmıştı.

Kaynak: AA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER